Części zamienne

Działamy w branży rolniczej już ponad 20 lat. Rozpoczynaliśmy od zaopatrywania lokalnych gospodarstw w części do ciągników i maszyn rolniczych. Rozwinęliśmy się, zdobyliśmy potężne doświadczenie, a nasza oferta jest stale powiększana i dostosowywana do rynku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Nasza oferta obejmuje również profesjonalne zakucia hydrauliczne (kołnierzowe, metryczne, calowe i Karcher), a także funkcjonalne osłony na przewody oraz węże hydrauliczne.

Ogromną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości produktów. Oferujemy części zamienne od uznanych w branży producentów. Doskonale rozumiemy, że tylko wysokiej jakości części gwarantują wieloletnie użytkowanie i zadowolenie klienta. Na dzień dzisiejszy dysponujemy ponad piętnastoma tysiącami pozycji będącymi w ciągłej sprzedaży. Brakujące pozycje realizujemy na indywidualne zamówienia.

Współpracujemy z wieloma producentami i firmami z całego kraju.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich produktów oraz ich eksploatacji. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówień.