Traktory Kubota

Seria L2501


Silnik. Bardzo oszczędny i cichy silnik Diesla z turbodoładowaniem dysponuje mocą 49 KM i momentem obrotowym 162 Nm. Takie parametry pozwalają z powodzeniem wykorzystać ciągnik do prac rolniczych, sadowniczych i sprzątających. System E-TVCS odpowiada za optymalne wykorzystanie całej dawki paliwa, a pośredni, mechaniczny wtrysk oleju napędowego gwarantuje wysoką kulturę pracy jednostki napędowej.

Rewers mechaniczny i wspomaganie kierownicy. W standardzie model L2501 wyposażony jest w rewers mechaniczny, co bardzo usprawnia pracę z ładowaczem czołowym oraz innymi osprzętami które wymagają częstej zmiany kierunku jazdy. Manewrowanie ciągnikiem w ciasnych zaułkach ułatwia z kolei seryjne wspomaganie kierownicy. 

Przeniesienie napędu. Ciągnik L2501 posiada załączany mechanicznie napęd 4×4. Zastosowanie przekładani stożkowej w przednim moście gwarantuje nie tylko mały promień zawracania (3,2 m), ale również bezproblemowe przeniesienie napędu na skręcone koła przednie, nawet pod obciążeniem Traktor posiada skrzynię biegów z 16 przełożeniami jazdy do przodu i do tyłu. Operator ma do dyspozycji również biegi pełzające, przydające się w ogrodnictwie, leśnictwie i pracach komunalnych. Zakres prędkości ciągnika do przodu to 0,2 – 30,3 km/h.

Japońska prostota. Kubota L2501 jest wielozadaniowym, prostym w konstrukcji ciągnikiem powstającym w całości w Japonii. Wszystkie funkcje załączane są mechanicznie lub hydraulicznie, ciągnik nie posiada komputera i elektroniki, co gwarantuje ogromną żywotność całej maszyny.

Bogate wyposażenie dodatkowe. Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego pozwala przystosować model L2501 do prac w rolnictwie, jak również w firmach zajmujących się pielęgnacją zieleni, sprzątaniem ulic i chodników, a także odśnieżaniem.

Model L2501 odpowiada mocy zmianowej 49 KM

Seria M5001


Kubota M5001 to w swojej klasie najinteligentniejszy pracownik, ten bardzo zwrotny traktor profesjonalny dowodzi, że prawdziwa wielkość pochodzi z wnętrza. Dzięki mocnemu silnikowi, doskonałej skrzyni biegów, wysokiemu prześwitowi oraz wyjątkowo prostej obsłudze szybko staje się on niezastąpiony w codziennej pracy. Zacznij z nim pracować, a szybko wykona każde trudne zadnie.

Nadzwyczaj mocny 4-cylindrowe silniki o mocy 95 oraz 113 KM ( DIN 97/68 WE) zapewniają importującą niezawodność oraz wysoką sprawność.

Niezwykle przyjazny dla środowiska. Silnik V3800 oczywiście spełnia surowe wymagania normy emisji Stage IV Final

Zdumiewająco wygodny. Dzięki 36 biegom do przodu i 36 biegom do tyłu zmiana biegów w modelu M5001 jest wyjątkowo łatwa i wygodna.

Wyjątkowo zwrotny. Przekładnia kątowa zastosowania w przedniej osi zapewnia wyjątkowy kąt skrętu kół oraz zwiększony prześwit sprawiając, że model M5001 jest wyjątkowo zwinny i zwrotny.

Zaskakująco komfortowy. Komfortowa i obszerna kabina daje optymalny panoramiczny widok. Dzięki przejrzystemu rozplanowaniu wszystkich kontrolek żaden ruch nie jest zbędny.

Imponująco precyzyjny. M5001 to znacznie więcej niż traktor. Dzięki modernizacyjnym terminalom ISOBUS oraz narzędziom Kubota poradzi on sobie z każdym wyzwaniem. Jego potencjał w rozwiązaniach rolnictwa precyzyjnego pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Modele:

M5091 odpowiada mocy zmianowej 95KM
M5111 odpowiada mocy zmianowej 113KM

Seria M5001N


Kubota Farm Solutions 360° wydajność dla 100% sukcesu. Wiemy, że aby osiągnąć sukces potrzeba czegoś więcej niż solidnego ciągnika, a mianowicie zintegrowanego systemu produktu i usług, które zwiększą konkurencyjność i pozwolą przygotować się do dalszych wyzwań. Opracowując nasze rozwiązania dla rolnictwa (Kubota Farm Solutions, KFS), połączyliśmy je w system dopasowany do Państwa potrzeb. Korzyści KFS, od inteligentnej technologii po indywidualne usługi, uzupełniają się nawzajem, tworząc system który ma zbieżny punkt wyjścia i efekt końcowy-nasze zaangażowanie w coraz lepsze wsparcie użytkowników obecnie i w przyszłości.

Wydajność M5001N to niezwykle wydajny, profesjonalny ciągnik przeznaczony dla wymagających rolników. W sadach i jagodnikach wyróżniają go maksymalna zwrotność, wszechstronność i imponująca wydajność.

Sterowanie. Modele serii M5001N można doposażyć w system ISOBUS instalując opcjonalny K-monitor. W ten sposób można osiągnąć zupełnie nowy poziom produktywności, oszczędzając czas i zasoby.

Optymalizacja. Modele M5001N można doposażyć w zestawy do rolnictwa precyzyjnego. Warto wykorzystać liczne ,możliwości oferowane przez tę nowoczesną technologię, aby wydajnie i ekologicznie zarządzać uprawami.

Ochrona wartości. Ciągniki Kubota oferują sprawdzoną jakość i doskonałe parametry eksploatacyjne. Gwarancja producenta która wynosi aż 3 lata chroni Państwa inwestycję w perspektywie długoterminowej.

Zarządzenie finansami. Seria M5001N to synonim wydajnej i przyjemnej pracy. Finansowanie Kubota umożliwia inwestycję w technologię, która istotnie przyczyni się do Państwa sukcesu.

Modele z kabiną lub bez kabiny:

M5071N odpowiada mocy zmianowej 73KM
M5091N odpowiada mocy zmianowej 93KM
M5101N odpowiada mocy zmianowej 104KM

Seria M7002


Kubota M7002 to potężny mocarz na rynku traktorów profesjonalnych. Dzięki nadzwyczajnej nośności i ogromnym potencjale dla rolnictwa precyzyjnego ten najlepszy model wyznacza całkowicie nowe standardy. Dochodzi do tego wysoki komfort oraz zaskakująca wygoda operatora-wydajne rolnictwo jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zacznij korzystać z jego zalet i z łatwością osiągnij wyższą wydajność.

Zaskakująco potężny. Wszystkie warianty tej serii o mocy 130-150-170KM z możliwością uzyskania dodatkowo 20/20/5 KM dzięki Power Boost wykazują nadzwyczajną dynamikę i moc.

Imponująco przyjazny środowisku. Silnik wysokoprężny o pojemności 6,1 l i innowacyjną technologią SCR ogranicza emisję spalin do minimum i przewyższa wymogi aktualnej normy Stage IV Final.

Nadzwyczaj uniwersalny. Sprawdzona skrzynia biegów Powershift zapewnia świetną wydajność, a bezstopniowa skrzynia biegów KVT oferuje niemal nieograniczony potencjał przy maksymalnym komforcie zmiany biegów.

Wyjątkowo dobrze zaplanowany. Przestrzenna kabina daje niezakłócony panoramiczny widok bez martwych stref, podczas gdy ergonomiczne siedzenie i niski poziom hałasu w kabine zapewnia optymalny komfort.

Zdumiewająco komfortowy. Uniwersalny terminal i wielofunkcyjna dźwignia mają optymalne ergonomiczne położenie, co umożliwia intuicyjne sterowanie i łatwe monitorowanie wszystkich elementów maszyny.

Niezwykle precyzyjny. Seria M7002, w 100% kompatybilna z systemem ISOBUS wspiera efektywne wykorzystanie wyposażenia roboczego. Potencjał automatycznego systemu sterowania Autosteer sprawia, że model ten stanowi precyzyjne rozwiązanie dla wybranego rolnictwa.

Modele:

M7132 odpowiada 130 KM maksymalna moc silnika z Power Boost 150 KM
M7172 odpowiada 150 KM maksymalna moc silnika z Power Boost 170 KM
M7172 odpowiada 170 KM maksymalna moc silnika z Power Boost 175 KM

Seria MGX


Inteligentny i wszechstronnie utalentowany Kubota MGX to sprytny i wielozadaniowy ciągnik profesjonalny. Silnik o nowoczesnej technologii daje przekonujące rezultaty w trudnych warunkach polowych , a przy tym jest nadzwyczaj oszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki przekładni Powershirt z 8-biegami zmienianymi pod obciążeniem w 3 zakresach reduktora, systemowi zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn oraz tylnemu podnośnikowi o dużym udźwigu praca staje się zaskakująco łatwa i wygodna. Wykorzystaj jego zdolności na drodze do nowych sukcesów.

Zdumiewająco mocny silnik. Potężne i wydajne 4-cylindrowe silniki imponują dużą mocą, zadziwiającą elastycznością i wydajnością pracy na niskich obrotach, zdumiewająco niskim zużyciem paliwa oraz żywotnością.

Wyjątkowo przyjazny dla środowiska. Silniki w ciągnikach serii MGX spełniają surowe normy emisji Stage IV Final.

Niezwykle komfortowy. Przestronna kabina zapewnia komfortową przestrzeń roboczą z optymalnym panoramicznym widokiem . Wszystkie elementy sterujące są przejrzyście rozplanowane-żaden ruch nie jest zbędny.

Zaskakująco zwrotny. Dzięki systemowi zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn modele serii MGX cechuje doskonała zwrotność, co bardzo upraszcza manewrowanie ciągnikiem na uwrociu.

Nadzwyczajnie wyposażony. Model MGX jako jedyny w swojej klasie posiada 8-biegową skrzynię biegów Poweshirt, z 3 zakresami reduktora, która zapewnia komfortową pracę przy ciągłym przekazywaniu mocy na koła.

Imponująco precyzyjny. MGX to znacznie więcej niż traktor. Dzięki opcjonalnym terminalom ISOBUS oraz narzędziom Kubota poradzi on sobie z każdym wyzwaniem. Jego potencjał w rozwiązaniach rolnictwa precyzyjnego pozwala pozwala oszczędzać czas i pieniądze.

Modele:

M95GX odpowiada mocy zmianowej 103KM
M105GX odpowiada mocy zmianowej 111KM
M115GX odpowiada mocy zmianowej 123KM
M125GX odpowiada mocy zmianowej 133KM
M135GX odpowiada mocy zmianowej 143KM

Seria M4002


Wygoda, wydajność i prostota obsługi. Dzięki nowym funkcjom modele serii Kubota M4002 zapewniają komfort i precyzję pracy unikalną w tej klasie ciągników rolniczych. Dzięki temu umożliwiają wysoce wydajną realizację całego szeregu codziennych zadań.

Kabina. Ciągniki M4002otrzymały nową, bardziej przestronna kabinę , w której nacisk położono na wygodę operatora i wysoką jakość wykończenia. Nowy fotel z pneumatyczną amortyzacją dodatkowo zwiększa komfort pracy. Opcjonalnie dostępny jest również fotel pasażera.

Tablica przyrządów. Wyświetlacz LCD pokazuje najważniejsze informacje w sposób przejrzysty i precyzyjny. Jest on wyjątkowo czytelny, a wszystkie istotne parametry są w ciągłym zasięgu operatora.

Tylny trzypunktowy układ zawieszenia. Mocny tylny TUZ kat. II o udźwigu 2500kg umożliwia efektywną realizację nawet najbardziej wymagających zadań.

Nowa przekładnia. Nowa przekładnia 36/36(dostępna w modelach M4072) umożliwia wybranie prędkości optymalnej do sprawnego wykonania bieżącej pracy.

Silnik. 3,3-litrowy, czterocylindrowy silnik V3307 oferuje moc 66 lub 74 KM. W celu wydajnego oczyszczania spalin ciągniki te wyposażono w zawór recyrkulacji spalin (EGR) i filtr cząstek stałych (DPF).

Promień skrętu. Zadziwiająca zwrotność M4002 stanowi zasługę nie tylko dla jego kompaktowych wymiarów, ale przede wszystkim wyjątkowej konstrukcji przedniej osi z zastosowaniem przekładni kątowej, co gwarantuje mały promień skrętu.

Modele:

M4062 odpowiada mocy zmianowej 66KM
M4072 odpowiada mocy zmianowej 74KM