CIĄGNIKI ROLNICZE KUBOTA


Seria MGX

Inteligentny i wszechstronnie utalentowany Kubota MGX to sprytny i wielozadaniowy ciągnik profesjonalny. Silnik o nowoczesnej technologii daje przekonujące rezultaty w trudnych warunkach polowych , a przy tym jest nadzwyczaj oszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki przekładni Powershirt z 8-biegami zmienianymi pod obciążeniem w 3 zakresach reduktora, systemowi zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn oraz tylnemu podnośnikowi o dużym udźwigu praca staje się zaskakująco łatwa i wygodna. Wykorzystaj jego zdolności na drodze do nowych sukcesów.

Zdumiewająco mocny silnik. Potężne i wydajne 4-cylindrowe silniki imponują dużą mocą, zadziwiającą elastycznością i wydajnością pracy na niskich obrotach, zdumiewająco niskim zużyciem paliwa oraz żywotnością.

Wyjątkowo przyjazny dla środowiska. Silniki w ciągnikach serii MGX spełniają surowe normy emisji Stage IV Final.

Niezwykle komfortowy. Przestronna kabina zapewnia komfortową przestrzeń roboczą z optymalnym panoramicznym widokiem . Wszystkie elementy sterujące są przejrzyście rozplanowane-żaden ruch nie jest zbędny.

Zaskakująco zwrotny. Dzięki systemowi zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn modele serii MGX cechuje doskonała zwrotność, co bardzo upraszcza manewrowanie ciągnikiem na uwrociu.

Nadzwyczajnie wyposażony. Model MGX jako jedyny w swojej klasie posiada 8-biegową skrzynię biegów Poweshirt, z 3 zakresami reduktora, która zapewnia komfortową pracę przy ciągłym przekazywaniu mocy na koła.

Imponująco precyzyjny. MGX to znacznie więcej niż traktor. Dzięki opcjonalnym terminalom ISOBUS oraz narzędziom Kubota poradzi on sobie z każdym wyzwaniem. Jego potencjał w rozwiązaniach rolnictwa precyzyjnego pozwala pozwala oszczędzać czas i pieniądze.

Modele:

M95GX odpowiada mocy zmianowej 103KM
M105GX odpowiada mocy zmianowej 111KM
M115GX odpowiada mocy zmianowej 123KM
M125GX odpowiada mocy zmianowej 133KM
M135GX odpowiada mocy zmianowej 143KM
rolmix łosice
rolmix łosice