CIĄGNIKI ROLNICZE KUBOTA


Seria M5001N

Kubota Farm Solutions 360° wydajność dla 100% sukcesu. Wiemy, że aby osiągnąć sukces potrzeba czegoś więcej niż solidnego ciągnika, a mianowicie zintegrowanego systemu produktu i usług, które zwiększą konkurencyjność i pozwolą przygotować się do dalszych wyzwań. Opracowując nasze rozwiązania dla rolnictwa (Kubota Farm Solutions, KFS), połączyliśmy je w system dopasowany do Państwa potrzeb. Korzyści KFS, od inteligentnej technologii po indywidualne usługi, uzupełniają się nawzajem, tworząc system który ma zbieżny punkt wyjścia i efekt końcowy-nasze zaangażowanie w coraz lepsze wsparcie użytkowników obecnie i w przyszłości.

Wydajność M5001N to niezwykle wydajny, profesjonalny ciągnik przeznaczony dla wymagających rolników. W sadach i jagodnikach wyróżniają go maksymalna zwrotność, wszechstronność i imponująca wydajność.

Sterowanie. Modele serii M5001N można doposażyć w system ISOBUS instalując opcjonalny K-monitor. W ten sposób można osiągnąć zupełnie nowy poziom produktywności, oszczędzając czas i zasoby.

Optymalizacja. Modele M5001N można doposażyć w zestawy do rolnictwa precyzyjnego. Warto wykorzystać liczne ,możliwości oferowane przez tę nowoczesną technologię, aby wydajnie i ekologicznie zarządzać uprawami.

Ochrona wartości. Ciągniki Kubota oferują sprawdzoną jakość i doskonałe parametry eksploatacyjne. Gwarancja producenta która wynosi aż 3 lata chroni Państwa inwestycję w perspektywie długoterminowej.

Zarządzenie finansami. Seria M5001N to synonim wydajnej i przyjemnej pracy. Finansowanie Kubota umożliwia inwestycję w technologię, która istotnie przyczyni się do Państwa sukcesu.

Modele z kabiną lub bez kabiny:

M5071N odpowiada mocy zmianowej 73KM
M5091N odpowiada mocy zmianowej 93KM
M5101N odpowiada mocy zmianowej 104KM
rolmix łosice
rolmix łosice