CIĄGNIKI ROLNICZE KUBOTA


Seria M5001

Kubota M5001 to w swojej klasie najinteligentniejszy pracownik, ten bardzo zwrotny traktor profesjonalny dowodzi, że prawdziwa wielkość pochodzi z wnętrza. Dzięki mocnemu silnikowi, doskonałej skrzyni biegów, wysokiemu prześwitowi oraz wyjątkowo prostej obsłudze szybko staje się on niezastąpiony w codziennej pracy. Zacznij z nim pracować, a szybko wykona każde trudne zadnie.

Nadzwyczaj mocny 4-cylindrowe silniki o mocy 95 oraz 113 KM ( DIN 97/68 WE) zapewniają importującą niezawodność oraz wysoką sprawność.

Niezwykle przyjazny dla środowiska. Silnik V3800 oczywiście spełnia surowe wymagania normy emisji Stage IV Final

Zdumiewająco wygodny. Dzięki 36 biegom do przodu i 36 biegom do tyłu zmiana biegów w modelu M5001 jest wyjątkowo łatwa i wygodna.

Wyjątkowo zwrotny. Przekładnia kątowa zastosowania w przedniej osi zapewnia wyjątkowy kąt skrętu kół oraz zwiększony prześwit sprawiając, że model M5001 jest wyjątkowo zwinny i zwrotny.

Zaskakująco komfortowy. Komfortowa i obszerna kabina daje optymalny panoramiczny widok. Dzięki przejrzystemu rozplanowaniu wszystkich kontrolek żaden ruch nie jest zbędny.

Imponująco precyzyjny. M5001 to znacznie więcej niż traktor. Dzięki modernizacyjnym terminalom ISOBUS oraz narzędziom Kubota poradzi on sobie z każdym wyzwaniem. Jego potencjał w rozwiązaniach rolnictwa precyzyjnego pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Modele:

M5091 odpowiada mocy zmianowej 95KM
M5111 odpowiada mocy zmianowej 113KMrolmix łosice
rolmix łosice